Menü Kapat

Son Duyuru

Daha önce duyurulduğu üzere Hacettepe Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü ile Hacettepe Üniversitesi Bilgi Topluluğu işbirliğiyle düzenlenecek olan 4. Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Öğrenci Kongresi 16-18 Nisan 2020 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecektir. Hazırlıklarına devam edilen 4. Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Öğrenci Kongresi, Bilgi ve Belge Yönetimi alanında eğitim-öğretim faaliyetlerinde bulunan üniversitelerin öğrencilerini, öğretim elemanlarını, uygulamacıları, ilgili meslek örgütlerini, bu alana ilgi gösteren tüm paydaşları bir araya getirerek ortak bir tartışma platformu oluşturmayı ve öğrencilerin bilgi alışverişinde bulunmalarına olanak sağlamayı hedeflemektedir.

Ana teması “Açık Bilim ve Bilimsel İletişim” olan 4. Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Öğrenci Kongresi’ne Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan ve alanımızdaki son gelişmeleri aktaran bildirilerin gönderilmesi olanaklıdır. Formata uygun şekilde gönderilen bildiriler Bilim Komitesi tarafından değerlendirilecektir. Kongreye katılım ücretlidir ve katılım ücreti öğrenciler için 30 TL, diğer katılımcılar için 100 TL olarak belirlenmiştir.

Bilgi ve Belge Yönetimi Öğrenci Kongresi’ne sağlayacağınız katkılar için teşekkür eder, verimli bir kongre olmasını temenni ederiz.

Hacettepe Üniversitesi Bilgi Topluluğu
Hacettepe Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü